Elementy dekoracyjne dla twojego domu

Sztukateria dekoracyjna

Pomysł na drzwi i okna

Kolejnym przykładem wykorzystania listwy styropianowej na ścianę jest jej instalacja wokół elementów, jakim są okna i drzwi. Tak niebanalne połączenie idealnie się wpasuje w listwy, które zamontujecie pomiędzy ścianą a sufitem. Wasze okna i drzwi wcale nie muszą być nudne. Jeżeli są koloru białego, warto listwy styropianowe na ścianę również pomalować na taki kolor. Wiele osób, decyduje się jednak na większe wyeksponowanie drzwi zewnętrznych dlatego są one koloru czerwonego jak i niebieskiego. W takich przypadkach listwa styropianowa na ścianę może stać się niepotrzebne, ponieważ może naruszyć ich proporcję.

Listwy styropianowe na ścianę

Każdy, kto zdecyduje się na ich montaż wokół okien na zewnątrz, może liczyć na to, że wasza nieruchomość stanie się elegancka i będzie przykuwała wzrok przechodniów. We wnętrzu natomiast sprawią, ze okno stanie większe i zyska na lepszym wyglądzie. Nie ma znaczenie, jakiego koloru posiadamy okna w mieszkaniu. Listwy styropianowe na ścianę sprawdzą się idealnie w każdym wnętrzu.

Inne propozycje

Jeżeli posiadasz okna w swoim domu w kształcie koła czy półksiężyca nie musisz się martwić! W naszej ofercie znajdziesz również ozdoby, które spełnią wymagania również takich okien. Łuki sprawdzą się idealnie nad oknami, ale także drzwiami balkonowymi. Pomimo tego, że wyglądają topornie, są lekkie, dzięki czemu ich montaż przebiega łatwo i szybko bez żadnych problemów.

 

Nasza sztukateria

Listwy dekoracyjne styropianowe

Listwy dekoracyjne styropianowe w połączeniu z aranżacją całego wnętrza mogą stać się rzeczą, od której ciężko oderwać wzrok. Oprócz funkcji dekoracyjnej posiadają również wiele, praktyki.

Listwy dekoracyjne styropianowe

Bonie

Boniowanie jest ozdobnym wykończeniem ścian obiektu, które polega na podzieleniu części powierzchni na mniejsze obszary. Taka forma dodawania estetyki znana była już w starożytnym Rzymie.

Bonie

Kominek w salonie

Decydując się na zmianę aranżacji salonu, w którym znajduje się kominek, warto zdecydować się także na ozdobę również niego. Listwy dekoracyjne przysufitowe mogą świetnie go udekorować i sprawić, że stanie się nowoczesny.

Kominek w salonie

Gzymsy

Wraz z rozwojem budownictwa wzrasta również artystyczna potrzeba tworzenia nietuzinkowego, oryginalnego wyglądu budynków i pomieszczeń. Coraz częściej stawia się na wizualny efekt. Starodawna, szara, nudna i jednakowa architektura odeszła do lamusa. Gzymsy ponownie podbijają architekturę!

Gzymsy

Listwy dekoracyjne

To niezwykle uniwersalny element do dekoracji naszych pomieszczeń. Możemy tworzyć z nich dowolne modele, kształty oraz wzory i stosować je w każdym miejscu na naszych elewacjach. Posiadają także funkcję ochronną - zabezpieczają ściany przed pękaniem, a także maskującą - możemy ukryć pod nimi kable ciągnące się wzdłuż sufitu, a także niedoskonałości powstałe z biegiem lat.

Bonie służą do ozdoby fasady zewnętrznej nieruchomości. Swoje miejsce znajdują na krawędziach budynku, chroniąc ściany przed eksploatacją, na którą wpływają zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki boniom możemy w kreatywny sposób ozdobić zewnętrzne elewacje naszych posiadłości.

Opinie klientów

sztukateria

Małgorzata W.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu listew. Wnętrze wygląda na odświeżone, a same elementy sztukaterii dodały niezwykłej elegancji. Łatwy montaż zajął niewiele czasu, a cena jest naprawdę zaskakująco niska. Polecam!

Lekarka

listwy ozdobne

Wioletta K.

Zamówiłam listwy ozdobne na stronie internetowej, darmowa dostawa przyjechała bardzo szybko z moimi produktami. Bardzo łatwy montaż udał mi się w ciągu kilku chwil, a po zamalowaniu listew doskonale komponują się z moim wnętrzem. Same gzymsy są bardzo ładne, wykonane z wielką starannością. Moje wnętrze nabrało uroku i optycznie jest większe. Z całego serca polecam.

Dziennikarka

Kontakt

Zapraszamy do zakupu listew na naszej stronie internetowej bądź zmówień telefonicznych u naszych pracowników

  • ul. Dekoracje 123, Małogoszcz 20-002
  • +1 (0) 450 0455 015
  • piekneelementy@sztukaterii.com

Copryright All rights reserved 2020