Elementy dekoracyjne dla twojego domu

Sztukateria dekoracyjna

Pomysł na salon

Decydując się na nowoczesne wnętrze, musisz wziąć pod uwagę kilka ważnych dekorów, które w znacznej części sprawią, że salon stanie się taki, jaki pragniecie. Decydując się na jego dekoracje, warto pomyśleć o listwie ze styropianu, z których pomocą wygląd waszych pomieszczeń odmieni się diametralnie. Decydując, się na ich zastosowanie możecie mieć pewność, że salon stanie się centrum domowego ogniska, w którym każdy będzie chciał przebywać. Listwy ze styropianu, wiodą prym na rynku ze względu na szeroką gamę wzorów.

Stosując je, macie pewność, że wasze problemu związane z aranżacją wnętrz znikną w mgnieniu oka. Salon to miejsce, które powinno przyciągać swoim wyglądem nie tylko domowników, ale również gości. Dbajmy o to, aby zawsze panował w nim ład i porządek. Listwy ze styropianu bez odpowiedniego produkty, to nie wszystko!

Totalna nowośćListwy ze styropianu

Warto również wziąć pod uwagę fakt, że podczas dekoracji salonu, ważne jest jego doświetlenie. Dlatego na rynku od niedawna pojawiły się z listwy, które posiadają możliwość, zastosowania w nich taśm LED, z których pomocą wasze wnętrza nabiorą nowoczesnego wyglądu. Obecnie bardzo ważne jest prawidłowe doświetlenie pomieszczeń oraz pewnych punktów, dzięki temu wasze wnętrza staną się przepięknego wyglądu.

Wybierając dekoracje pomieszczeń, nie może zabraknąć w nich listwy ze styropianu. To właśnie z ich pomocą odkryjecie wasze pomieszczenia na nowo.

 

Popularne tagi:
#Listwy ze styropianu

Nasza sztukateria

Listwy dekoracyjne styropianowe

Listwy dekoracyjne styropianowe w połączeniu z aranżacją całego wnętrza mogą stać się rzeczą, od której ciężko oderwać wzrok. Oprócz funkcji dekoracyjnej posiadają również wiele, praktyki.

Listwy dekoracyjne styropianowe

Bonie

Boniowanie jest ozdobnym wykończeniem ścian obiektu, które polega na podzieleniu części powierzchni na mniejsze obszary. Taka forma dodawania estetyki znana była już w starożytnym Rzymie.

Bonie

Kominek w salonie

Decydując się na zmianę aranżacji salonu, w którym znajduje się kominek, warto zdecydować się także na ozdobę również niego. Listwy dekoracyjne przysufitowe mogą świetnie go udekorować i sprawić, że stanie się nowoczesny.

Kominek w salonie

Gzymsy

Wraz z rozwojem budownictwa wzrasta również artystyczna potrzeba tworzenia nietuzinkowego, oryginalnego wyglądu budynków i pomieszczeń. Coraz częściej stawia się na wizualny efekt. Starodawna, szara, nudna i jednakowa architektura odeszła do lamusa. Gzymsy ponownie podbijają architekturę!

Gzymsy

Listwy dekoracyjne

To niezwykle uniwersalny element do dekoracji naszych pomieszczeń. Możemy tworzyć z nich dowolne modele, kształty oraz wzory i stosować je w każdym miejscu na naszych elewacjach. Posiadają także funkcję ochronną - zabezpieczają ściany przed pękaniem, a także maskującą - możemy ukryć pod nimi kable ciągnące się wzdłuż sufitu, a także niedoskonałości powstałe z biegiem lat.

Bonie służą do ozdoby fasady zewnętrznej nieruchomości. Swoje miejsce znajdują na krawędziach budynku, chroniąc ściany przed eksploatacją, na którą wpływają zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki boniom możemy w kreatywny sposób ozdobić zewnętrzne elewacje naszych posiadłości.

Opinie klientów

sztukateria

Małgorzata W.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu listew. Wnętrze wygląda na odświeżone, a same elementy sztukaterii dodały niezwykłej elegancji. Łatwy montaż zajął niewiele czasu, a cena jest naprawdę zaskakująco niska. Polecam!

Lekarka

listwy ozdobne

Wioletta K.

Zamówiłam listwy ozdobne na stronie internetowej, darmowa dostawa przyjechała bardzo szybko z moimi produktami. Bardzo łatwy montaż udał mi się w ciągu kilku chwil, a po zamalowaniu listew doskonale komponują się z moim wnętrzem. Same gzymsy są bardzo ładne, wykonane z wielką starannością. Moje wnętrze nabrało uroku i optycznie jest większe. Z całego serca polecam.

Dziennikarka

Kontakt

Zapraszamy do zakupu listew na naszej stronie internetowej bądź zmówień telefonicznych u naszych pracowników

  • ul. Dekoracje 123, Małogoszcz 20-002
  • +1 (0) 450 0455 015
  • piekneelementy@sztukaterii.com

Copryright All rights reserved 2020