Elementy dekoracyjne dla twojego domu

Sztukateria dekoracyjna

Listwy sufitowe styropianowe

Podczas dekoracji pomieszczeń, warto wziąć pod uwagę, kilka ważnych kwestii jak na przykład wybranie produktów, które sprawią, że wnętrze stanie się nie tylko eleganckie, ale i większe i przestronne. Takim przykładem są listwy sufitowe styropianowe. To właśnie z ich pomocą Twoje problemy znikną w dość szybkim tempie. Każdy, kto zdecyduje się na ich zastosowanie, może być pewny, że wnętrza staną się pomysłem, z którego każdy powinien skorzystać. Listwy sufitowe styropianowe występują a wielu różnorodnych odsłonach, przez co możecie mieć pewność, że wasze problemy związane z dekoracją wnętrz znikną w mgnieniu oka. 

Jeżeli lubisz pięknie ozdobione wnętrza, warto, jest na ich ścianach zastosować listwy sufitowe styropianowe. Dzięki nim Twoje wnętrza zostaną przepięknie ozdobione. Warto również wziąć pod uwagę fakt, że dekory te, można zastosować w każdym pomieszczeniu. Nie ma znaczenia czy jest to kuchnia, łazienka czy salon. Listwy sprawdzą się w każdej aranżacji.

Dlaczego warto się na nie zdecydować?Listwy sufitowe styropianowe

Listwy sufitowe pełnią wiele ról w mieszkaniu. Mogą być nie tylko dekoracją, ale spełniać wiele praktycznych funkcji.

  1. Po pierwsze są świetnym rozwiązaniem na zakrycie mankamentów ściany. Jeżeli powstały, na niej zadrapania i pęknięcia to warto je ukryć z pomocą listew.
  2. Po drugie posiadają specjalne rowki, w które można ukryć wystające kable, tak aby nie psuły aranżacji. W domach najczęściej mamy do czynienia z kablami od telewizora jak i od wieży, dlatego warto je ukryć, używając do tego listew.

Jeżeli zastanawiasz się jeszcze nad kupnem listew sufitowych styropianowych, możesz mieć pewność, że nasza oferta spełni Twoje wymagania całkowicie!

Nasza sztukateria

Listwy dekoracyjne styropianowe

Listwy dekoracyjne styropianowe w połączeniu z aranżacją całego wnętrza mogą stać się rzeczą, od której ciężko oderwać wzrok. Oprócz funkcji dekoracyjnej posiadają również wiele, praktyki.

Listwy dekoracyjne styropianowe

Bonie

Boniowanie jest ozdobnym wykończeniem ścian obiektu, które polega na podzieleniu części powierzchni na mniejsze obszary. Taka forma dodawania estetyki znana była już w starożytnym Rzymie.

Bonie

Kominek w salonie

Decydując się na zmianę aranżacji salonu, w którym znajduje się kominek, warto zdecydować się także na ozdobę również niego. Listwy dekoracyjne przysufitowe mogą świetnie go udekorować i sprawić, że stanie się nowoczesny.

Kominek w salonie

Gzymsy

Wraz z rozwojem budownictwa wzrasta również artystyczna potrzeba tworzenia nietuzinkowego, oryginalnego wyglądu budynków i pomieszczeń. Coraz częściej stawia się na wizualny efekt. Starodawna, szara, nudna i jednakowa architektura odeszła do lamusa. Gzymsy ponownie podbijają architekturę!

Gzymsy

Listwy dekoracyjne

To niezwykle uniwersalny element do dekoracji naszych pomieszczeń. Możemy tworzyć z nich dowolne modele, kształty oraz wzory i stosować je w każdym miejscu na naszych elewacjach. Posiadają także funkcję ochronną - zabezpieczają ściany przed pękaniem, a także maskującą - możemy ukryć pod nimi kable ciągnące się wzdłuż sufitu, a także niedoskonałości powstałe z biegiem lat.

Bonie służą do ozdoby fasady zewnętrznej nieruchomości. Swoje miejsce znajdują na krawędziach budynku, chroniąc ściany przed eksploatacją, na którą wpływają zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki boniom możemy w kreatywny sposób ozdobić zewnętrzne elewacje naszych posiadłości.

Opinie klientów

sztukateria

Małgorzata W.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu listew. Wnętrze wygląda na odświeżone, a same elementy sztukaterii dodały niezwykłej elegancji. Łatwy montaż zajął niewiele czasu, a cena jest naprawdę zaskakująco niska. Polecam!

Lekarka

listwy ozdobne

Wioletta K.

Zamówiłam listwy ozdobne na stronie internetowej, darmowa dostawa przyjechała bardzo szybko z moimi produktami. Bardzo łatwy montaż udał mi się w ciągu kilku chwil, a po zamalowaniu listew doskonale komponują się z moim wnętrzem. Same gzymsy są bardzo ładne, wykonane z wielką starannością. Moje wnętrze nabrało uroku i optycznie jest większe. Z całego serca polecam.

Dziennikarka

Kontakt

Zapraszamy do zakupu listew na naszej stronie internetowej bądź zmówień telefonicznych u naszych pracowników

  • ul. Dekoracje 123, Małogoszcz 20-002
  • +1 (0) 450 0455 015
  • piekneelementy@sztukaterii.com

Copryright All rights reserved 2020