Elementy dekoracyjne dla twojego domu

Sztukateria dekoracyjna

Listwa styropianowa

Oprócz zadbania o strukturę domu warto również wziąć pod uwagę to, co jest w jego wewnętrznych murach. Pamiętajcie, że tylko wy decydujecie o tym, jak wykończycie wasze pomieszczenia. Warto jest w takich wnętrzach wykorzystać listwę styropianową, której różnorodne zastosowanie sprawia, że można je zainstalować w każdym wnętrzu. Listwa styropianowa to świetne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie, aby w jego wnętrzach zagościł ład i porządek. Decydując się na ich zastosowanie, macie pewność, że wasze pomieszczania nabiorą, eleganckiego wyglądu a cała aranżacja świetnie będzie z nimi współgrać.

Listwa styropianowa jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego, dla kogo wnętrza pełnią ważne funkcje. Nie tylko mogą być dekoracją, ale również praktycznymi produktami, które odnowią wasze aranżacje w taki sposób, że pokochacie je od zaraz! Doskonałe właściwości sprawią, że będą wam służyć przez wiele lat! Gwarantujemy, że nie zżółkną ani nie ulegną zniszczeniu. Każdy, kto z nich skorzysta, może liczyć na doskonałe pomieszczenia o szykownym wyglądzie. 

Oryginalne wzornictwoListwa styropianowa

Decydując się na te produkty, możecie mieć pewność, że nie powtórzą się one w żadnym innym pomieszczeniu. Jeżeli szukasz więc niepowtarzalnych wzorów listew, warto, jest w pierwszej kolejności zdecydować się na te z naszej oferty. Różnorodność to nasze drugie imię, dlatego warto, jest w pierwszej kolejności postawić właśnie na nas!

Listwa styropianowa, to coś, czego potrzebuje Twoje mieszkanie, dlatego nie zwlekaj, zrób odpowiednie wymiary i zamów odpowiednie produkty.

 

Nasza sztukateria

Listwy dekoracyjne styropianowe

Listwy dekoracyjne styropianowe w połączeniu z aranżacją całego wnętrza mogą stać się rzeczą, od której ciężko oderwać wzrok. Oprócz funkcji dekoracyjnej posiadają również wiele, praktyki.

Listwy dekoracyjne styropianowe

Bonie

Boniowanie jest ozdobnym wykończeniem ścian obiektu, które polega na podzieleniu części powierzchni na mniejsze obszary. Taka forma dodawania estetyki znana była już w starożytnym Rzymie.

Bonie

Kominek w salonie

Decydując się na zmianę aranżacji salonu, w którym znajduje się kominek, warto zdecydować się także na ozdobę również niego. Listwy dekoracyjne przysufitowe mogą świetnie go udekorować i sprawić, że stanie się nowoczesny.

Kominek w salonie

Gzymsy

Wraz z rozwojem budownictwa wzrasta również artystyczna potrzeba tworzenia nietuzinkowego, oryginalnego wyglądu budynków i pomieszczeń. Coraz częściej stawia się na wizualny efekt. Starodawna, szara, nudna i jednakowa architektura odeszła do lamusa. Gzymsy ponownie podbijają architekturę!

Gzymsy

Listwy dekoracyjne

To niezwykle uniwersalny element do dekoracji naszych pomieszczeń. Możemy tworzyć z nich dowolne modele, kształty oraz wzory i stosować je w każdym miejscu na naszych elewacjach. Posiadają także funkcję ochronną - zabezpieczają ściany przed pękaniem, a także maskującą - możemy ukryć pod nimi kable ciągnące się wzdłuż sufitu, a także niedoskonałości powstałe z biegiem lat.

Bonie służą do ozdoby fasady zewnętrznej nieruchomości. Swoje miejsce znajdują na krawędziach budynku, chroniąc ściany przed eksploatacją, na którą wpływają zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki boniom możemy w kreatywny sposób ozdobić zewnętrzne elewacje naszych posiadłości.

Opinie klientów

sztukateria

Małgorzata W.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu listew. Wnętrze wygląda na odświeżone, a same elementy sztukaterii dodały niezwykłej elegancji. Łatwy montaż zajął niewiele czasu, a cena jest naprawdę zaskakująco niska. Polecam!

Lekarka

listwy ozdobne

Wioletta K.

Zamówiłam listwy ozdobne na stronie internetowej, darmowa dostawa przyjechała bardzo szybko z moimi produktami. Bardzo łatwy montaż udał mi się w ciągu kilku chwil, a po zamalowaniu listew doskonale komponują się z moim wnętrzem. Same gzymsy są bardzo ładne, wykonane z wielką starannością. Moje wnętrze nabrało uroku i optycznie jest większe. Z całego serca polecam.

Dziennikarka

Kontakt

Zapraszamy do zakupu listew na naszej stronie internetowej bądź zmówień telefonicznych u naszych pracowników

  • ul. Dekoracje 123, Małogoszcz 20-002
  • +1 (0) 450 0455 015
  • piekneelementy@sztukaterii.com

Copryright All rights reserved 2020