Elementy dekoracyjne dla twojego domu

Sztukateria dekoracyjna

Listwa karniszowa

Sztukateria to świetny sposób na zakrywanie niedociągnięć lub mniej estetycznych miejsc mieszkania. Świetnym przykładem okazują się być pilastry, jak i listwy karniszowe. Są to przykłady, że dzięki nim każde mieszkanie staje się znacznie piękniejsze przy niewielkim nakładzie pracy. Listwy karniszowe znajdują wiele zastosowań, co czyni je uniwersalnymi produktami. Co musisz o nich wiedzieć? Sprawdź!

Listwa karniszowa

Jakie są funkcje listwy karniszowej?

Listwy karniszowe to rodzaj listwy, którą montuje się między sufitem a ścianą. Jej zadaniem jest zakrycie karnisza, tak by pomieszczenie pozostało w bardziej estetycznym stylu.

Świetną i dodatkową funkcją listwy karniszowej jest to, że dzięki niej możliwe jest zakrycie również niedoskonałości i wszelkiego rodzaju zarysowania na ścianie w miejscu łączenia.

Czy listwy karniszowe pasują do Twojego domu?

Listwy karniszowe to niesamowity produkt. Aktualnie na rynku jest ogromny wybór listew karniszowych, dlatego każdy będzie w stanie dobrać idealną maskownicę do swojego mieszkania.

Jeżeli posiadasz wysokie i przestronne pomieszczenia, może wybrać szersze listwy. W takim pokoju dodatek maskownicy nie pomniejszy optycznie Twojego domu. Zdecydowanie odradza się używać takich listew w niskich i małych mieszkaniach.

Chcąc utrzymać styl art deco, świetnym wyborem okażą się bogato zdobione listwy, pięknie żłobione, które uzupełnią wnętrze Twojego mieszkania.

Dla miłośników minimalizmu również znajdą się listwy idealne. Aktualnie można wybierać wśród wielu, prostych, a jednocześnie pięknych maskownicach, które sprawdzą się akurat w tym stylu.

Popularne tagi:
#Listwa karniszowa

Nasza sztukateria

Listwy dekoracyjne styropianowe

Listwy dekoracyjne styropianowe w połączeniu z aranżacją całego wnętrza mogą stać się rzeczą, od której ciężko oderwać wzrok. Oprócz funkcji dekoracyjnej posiadają również wiele, praktyki.

Listwy dekoracyjne styropianowe

Bonie

Boniowanie jest ozdobnym wykończeniem ścian obiektu, które polega na podzieleniu części powierzchni na mniejsze obszary. Taka forma dodawania estetyki znana była już w starożytnym Rzymie.

Bonie

Kominek w salonie

Decydując się na zmianę aranżacji salonu, w którym znajduje się kominek, warto zdecydować się także na ozdobę również niego. Listwy dekoracyjne przysufitowe mogą świetnie go udekorować i sprawić, że stanie się nowoczesny.

Kominek w salonie

Gzymsy

Wraz z rozwojem budownictwa wzrasta również artystyczna potrzeba tworzenia nietuzinkowego, oryginalnego wyglądu budynków i pomieszczeń. Coraz częściej stawia się na wizualny efekt. Starodawna, szara, nudna i jednakowa architektura odeszła do lamusa. Gzymsy ponownie podbijają architekturę!

Gzymsy

Listwy dekoracyjne

To niezwykle uniwersalny element do dekoracji naszych pomieszczeń. Możemy tworzyć z nich dowolne modele, kształty oraz wzory i stosować je w każdym miejscu na naszych elewacjach. Posiadają także funkcję ochronną - zabezpieczają ściany przed pękaniem, a także maskującą - możemy ukryć pod nimi kable ciągnące się wzdłuż sufitu, a także niedoskonałości powstałe z biegiem lat.

Bonie służą do ozdoby fasady zewnętrznej nieruchomości. Swoje miejsce znajdują na krawędziach budynku, chroniąc ściany przed eksploatacją, na którą wpływają zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki boniom możemy w kreatywny sposób ozdobić zewnętrzne elewacje naszych posiadłości.

Opinie klientów

sztukateria

Małgorzata W.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu listew. Wnętrze wygląda na odświeżone, a same elementy sztukaterii dodały niezwykłej elegancji. Łatwy montaż zajął niewiele czasu, a cena jest naprawdę zaskakująco niska. Polecam!

Lekarka

listwy ozdobne

Wioletta K.

Zamówiłam listwy ozdobne na stronie internetowej, darmowa dostawa przyjechała bardzo szybko z moimi produktami. Bardzo łatwy montaż udał mi się w ciągu kilku chwil, a po zamalowaniu listew doskonale komponują się z moim wnętrzem. Same gzymsy są bardzo ładne, wykonane z wielką starannością. Moje wnętrze nabrało uroku i optycznie jest większe. Z całego serca polecam.

Dziennikarka

Kontakt

Zapraszamy do zakupu listew na naszej stronie internetowej bądź zmówień telefonicznych u naszych pracowników

  • ul. Dekoracje 123, Małogoszcz 20-002
  • +1 (0) 450 0455 015
  • piekneelementy@sztukaterii.com

Copryright All rights reserved 2020