Elementy dekoracyjne dla twojego domu

Sztukateria dekoracyjna

Gzymsy styropianowe sufitowe

Wraz z rozwojem budownictwa wzrasta również artystyczna potrzeba tworzenia nietuzinkowego, oryginalnego wyglądu budynków i pomieszczeń. Coraz częściej stawia się na wizualny efekt. Starodawna, szara, nudna i jednakowa architektura odeszła do lamusa. W tych czasach bardzo ważna jest prezencja, która świadczy często o wartości i unikatowości pomysłów.

Gzyms styropianowy sufitowy

Jak stosować gzymsy styropianowe sufitowe?

Jednym z coraz częściej stosowanych rozwiązań jest gzyms wewnętrzny. Umiejscowione najczęściej pomiędzy sufitem i ścianą powodują optyczne zwiększenie pomieszczenia. To genialna alternatywa dla nudnych kolorów ścian i starych tapet. Sztukateria gzymsowa proponuje kilka metod na dekorację:

  • gzyms dekoracyjny - czyli gzyms przysufitowy odświeżający oblicze pokoju, w którym  jest zastosowany;
  • gzyms oświetleniowy - z dodatkową taśmą, gdzie można zamontować żarówki LED w każdym kolorze;
  • gzyms karniszowy - maskujące karnisze, ale także wszelkie nierówności i niedoskonałości na ścianach;
  • gzymsy zewnętrzne - ozdabiające na przykład okna, lub drzwi; dekoracja na elewacje domu;

Cena gzymsu styropianowego jest stosunkowo niewielka, zwłaszcza jeśli zakupiony zostaje u producenta. To niezwykle tani sposób na zmiany w mieszkaniu, biurze czy domu. Wiadomo, że styropian jest materiałem lekkim. Dlatego z montażem bez wątpienia może poradzić sobie jedna osoba, używając do tego tylko odpowiedniego kleju. Najwyższa jakość styropianu sprawia, że gzymsy dekoracyjne służą przez wiele lat, nie ulegając niszczeniu czy żółknięciu.

Nasza sztukateria

Listwy dekoracyjne styropianowe

Listwy dekoracyjne styropianowe w połączeniu z aranżacją całego wnętrza mogą stać się rzeczą, od której ciężko oderwać wzrok. Oprócz funkcji dekoracyjnej posiadają również wiele, praktyki.

Listwy dekoracyjne styropianowe

Bonie

Boniowanie jest ozdobnym wykończeniem ścian obiektu, które polega na podzieleniu części powierzchni na mniejsze obszary. Taka forma dodawania estetyki znana była już w starożytnym Rzymie.

Bonie

Kominek w salonie

Decydując się na zmianę aranżacji salonu, w którym znajduje się kominek, warto zdecydować się także na ozdobę również niego. Listwy dekoracyjne przysufitowe mogą świetnie go udekorować i sprawić, że stanie się nowoczesny.

Kominek w salonie

Gzymsy

Wraz z rozwojem budownictwa wzrasta również artystyczna potrzeba tworzenia nietuzinkowego, oryginalnego wyglądu budynków i pomieszczeń. Coraz częściej stawia się na wizualny efekt. Starodawna, szara, nudna i jednakowa architektura odeszła do lamusa. Gzymsy ponownie podbijają architekturę!

Gzymsy

Listwy dekoracyjne

To niezwykle uniwersalny element do dekoracji naszych pomieszczeń. Możemy tworzyć z nich dowolne modele, kształty oraz wzory i stosować je w każdym miejscu na naszych elewacjach. Posiadają także funkcję ochronną - zabezpieczają ściany przed pękaniem, a także maskującą - możemy ukryć pod nimi kable ciągnące się wzdłuż sufitu, a także niedoskonałości powstałe z biegiem lat.

Bonie służą do ozdoby fasady zewnętrznej nieruchomości. Swoje miejsce znajdują na krawędziach budynku, chroniąc ściany przed eksploatacją, na którą wpływają zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki boniom możemy w kreatywny sposób ozdobić zewnętrzne elewacje naszych posiadłości.

Opinie klientów

sztukateria

Małgorzata W.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu listew. Wnętrze wygląda na odświeżone, a same elementy sztukaterii dodały niezwykłej elegancji. Łatwy montaż zajął niewiele czasu, a cena jest naprawdę zaskakująco niska. Polecam!

Lekarka

listwy ozdobne

Wioletta K.

Zamówiłam listwy ozdobne na stronie internetowej, darmowa dostawa przyjechała bardzo szybko z moimi produktami. Bardzo łatwy montaż udał mi się w ciągu kilku chwil, a po zamalowaniu listew doskonale komponują się z moim wnętrzem. Same gzymsy są bardzo ładne, wykonane z wielką starannością. Moje wnętrze nabrało uroku i optycznie jest większe. Z całego serca polecam.

Dziennikarka

Kontakt

Zapraszamy do zakupu listew na naszej stronie internetowej bądź zmówień telefonicznych u naszych pracowników

  • ul. Dekoracje 123, Małogoszcz 20-002
  • +1 (0) 450 0455 015
  • piekneelementy@sztukaterii.com

Copryright All rights reserved 2020