Elementy dekoracyjne dla twojego domu

Sztukateria dekoracyjna

Deska elewacyjna

Osoby, które pragną dodać kilka drewnianych elementów w swoim domu, mogą wybrać ekologiczny sposób na ten pomysł! Deski elewacyjne są już coraz częściej rozchwytywane w remontach domów i innych budynków dzięki im niesamowitym właściwościom i walorom estetycznym.

Przy niewielkim nakładzie pracy możesz uzyskać dom, jak z bajki! Jak to uzyskać? Sprawdź!

Deska elewacyjna

Deska elewacyjna, co to jest?

Deska elewacyjna to materiał, który wykorzystuje się do wykończeń zewnętrznych części budynków. Swoje zastosowanie znajdują w dekorowaniu szczytów budynków, fasad, a także idealnie sprawdzają się wokół okien.

Jest to świetny wybór dla osób, które pragną utrzymać swój dom w stylu rustykalnym, skandynawskim lub po prostu marzą o dodatku drewna w swoim domu.

Deski elewacyjne są bardzo proste w montażu, poradzą sobie z tym zadaniem nawet osoby, które nie posiadają doświadczenia w tego typu pracach. To prosty sposób na zmianę w Twoim domu!

Czy deska elewacyjna to dobry pomysł?

Deski elewacyjne to zdecydowanie bardzo dobry pomysł! Posiadają one wiele zalet, w tym między innymi:

  • Są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne, idealnie sprawdzą się i w czasie deszczu i w trakcie upałów.
  • Nie straszne im owady i insekty!
  • Dają przepiękny efekt.
  • Są przyjazne środowisku!

 

Popularne tagi:
#Deska elewacyjna

Nasza sztukateria

Listwy dekoracyjne styropianowe

Listwy dekoracyjne styropianowe w połączeniu z aranżacją całego wnętrza mogą stać się rzeczą, od której ciężko oderwać wzrok. Oprócz funkcji dekoracyjnej posiadają również wiele, praktyki.

Listwy dekoracyjne styropianowe

Bonie

Boniowanie jest ozdobnym wykończeniem ścian obiektu, które polega na podzieleniu części powierzchni na mniejsze obszary. Taka forma dodawania estetyki znana była już w starożytnym Rzymie.

Bonie

Kominek w salonie

Decydując się na zmianę aranżacji salonu, w którym znajduje się kominek, warto zdecydować się także na ozdobę również niego. Listwy dekoracyjne przysufitowe mogą świetnie go udekorować i sprawić, że stanie się nowoczesny.

Kominek w salonie

Gzymsy

Wraz z rozwojem budownictwa wzrasta również artystyczna potrzeba tworzenia nietuzinkowego, oryginalnego wyglądu budynków i pomieszczeń. Coraz częściej stawia się na wizualny efekt. Starodawna, szara, nudna i jednakowa architektura odeszła do lamusa. Gzymsy ponownie podbijają architekturę!

Gzymsy

Listwy dekoracyjne

To niezwykle uniwersalny element do dekoracji naszych pomieszczeń. Możemy tworzyć z nich dowolne modele, kształty oraz wzory i stosować je w każdym miejscu na naszych elewacjach. Posiadają także funkcję ochronną - zabezpieczają ściany przed pękaniem, a także maskującą - możemy ukryć pod nimi kable ciągnące się wzdłuż sufitu, a także niedoskonałości powstałe z biegiem lat.

Bonie służą do ozdoby fasady zewnętrznej nieruchomości. Swoje miejsce znajdują na krawędziach budynku, chroniąc ściany przed eksploatacją, na którą wpływają zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki boniom możemy w kreatywny sposób ozdobić zewnętrzne elewacje naszych posiadłości.

Opinie klientów

sztukateria

Małgorzata W.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu listew. Wnętrze wygląda na odświeżone, a same elementy sztukaterii dodały niezwykłej elegancji. Łatwy montaż zajął niewiele czasu, a cena jest naprawdę zaskakująco niska. Polecam!

Lekarka

listwy ozdobne

Wioletta K.

Zamówiłam listwy ozdobne na stronie internetowej, darmowa dostawa przyjechała bardzo szybko z moimi produktami. Bardzo łatwy montaż udał mi się w ciągu kilku chwil, a po zamalowaniu listew doskonale komponują się z moim wnętrzem. Same gzymsy są bardzo ładne, wykonane z wielką starannością. Moje wnętrze nabrało uroku i optycznie jest większe. Z całego serca polecam.

Dziennikarka

Kontakt

Zapraszamy do zakupu listew na naszej stronie internetowej bądź zmówień telefonicznych u naszych pracowników

  • ul. Dekoracje 123, Małogoszcz 20-002
  • +1 (0) 450 0455 015
  • piekneelementy@sztukaterii.com

Copryright All rights reserved 2020