Elementy dekoracyjne dla twojego domu

Sztukateria dekoracyjna

Wszystko na temat

Chcesz dowiedzieć się, jak wspaniale wyglądają listwy elewacyjne okienne w salonie? A może wolisz poznać najnowsze trendy designerskie w tego roku?

Nadawanie wyjątkowości pomieszczeniom, oryginalny desing podkreślający charakter, romantycznie przymrużone oświetlenie, efektowny i elegancki styl. Jako że zagadnienia sztukaterii ozdobnej wnętrz stają się coraz bardziej popularne i są teraz na topie, postanowiłam stworzyć tematyczny blog. Ze względu na to, że motyw nie jest mi obcy, a nawet śmiało mogę stwierdzić, że to moje hobby. Pasjonuje się sztukaterią i tematyką dekoracyjną od wielu lat. Zapędy do upiększania otaczającego świata miałam już jako mała dziewczynka... "Mamo, zobacz, jak ładnie wygląda pomalowana kredkami okienna listwa zewnętrzna!" Jak widać nie było ze mną łatwo... ;) Na blogu planuję zamieszczać wszystkie nowości i ciekawostki z dziedzin, które dotyczą dekoracji budynków, wnętrz i konkretnych projektów.

Jeśli chciałbyś zobaczyć, jak wygląda wykorzystanie sztukaterii okiennej, jak zamontować poszczególne elementy, jaki kolor będzie najbardziej odpowiadał wystrojowi danego wnętrza, albo z jakich materiałów tworzy się współczesne sztukaterie - zostań ze mną. Co tydzień będę dodawać nowy post o najgorętszych tematach dekoracyjnych. Tylko nowości!

Ponadto sprawdź najmodniejsze gzymsy i wybierz je dla swojej nieruchomości.

Opowiem też o moich początkach w firmie projektującej wnętrza, a także, dlaczego z niej odeszłam i zaczęłam pracować na własną rękę. O założeniu tej stronki i wielu, wielu innych. Zapraszam do lektury! :)

 

Popularne tagi:

Nasza sztukateria

Listwy dekoracyjne styropianowe

Listwy dekoracyjne styropianowe w połączeniu z aranżacją całego wnętrza mogą stać się rzeczą, od której ciężko oderwać wzrok. Oprócz funkcji dekoracyjnej posiadają również wiele, praktyki.

Listwy dekoracyjne styropianowe

Bonie

Boniowanie jest ozdobnym wykończeniem ścian obiektu, które polega na podzieleniu części powierzchni na mniejsze obszary. Taka forma dodawania estetyki znana była już w starożytnym Rzymie.

Bonie

Kominek w salonie

Decydując się na zmianę aranżacji salonu, w którym znajduje się kominek, warto zdecydować się także na ozdobę również niego. Listwy dekoracyjne przysufitowe mogą świetnie go udekorować i sprawić, że stanie się nowoczesny.

Kominek w salonie

Gzymsy

Wraz z rozwojem budownictwa wzrasta również artystyczna potrzeba tworzenia nietuzinkowego, oryginalnego wyglądu budynków i pomieszczeń. Coraz częściej stawia się na wizualny efekt. Starodawna, szara, nudna i jednakowa architektura odeszła do lamusa. Gzymsy ponownie podbijają architekturę!

Gzymsy

Listwy dekoracyjne

To niezwykle uniwersalny element do dekoracji naszych pomieszczeń. Możemy tworzyć z nich dowolne modele, kształty oraz wzory i stosować je w każdym miejscu na naszych elewacjach. Posiadają także funkcję ochronną - zabezpieczają ściany przed pękaniem, a także maskującą - możemy ukryć pod nimi kable ciągnące się wzdłuż sufitu, a także niedoskonałości powstałe z biegiem lat.

Bonie służą do ozdoby fasady zewnętrznej nieruchomości. Swoje miejsce znajdują na krawędziach budynku, chroniąc ściany przed eksploatacją, na którą wpływają zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki boniom możemy w kreatywny sposób ozdobić zewnętrzne elewacje naszych posiadłości.

Opinie klientów

sztukateria

Małgorzata W.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu listew. Wnętrze wygląda na odświeżone, a same elementy sztukaterii dodały niezwykłej elegancji. Łatwy montaż zajął niewiele czasu, a cena jest naprawdę zaskakująco niska. Polecam!

Lekarka

listwy ozdobne

Wioletta K.

Zamówiłam listwy ozdobne na stronie internetowej, darmowa dostawa przyjechała bardzo szybko z moimi produktami. Bardzo łatwy montaż udał mi się w ciągu kilku chwil, a po zamalowaniu listew doskonale komponują się z moim wnętrzem. Same gzymsy są bardzo ładne, wykonane z wielką starannością. Moje wnętrze nabrało uroku i optycznie jest większe. Z całego serca polecam.

Dziennikarka

Kontakt

Zapraszamy do zakupu listew na naszej stronie internetowej bądź zmówień telefonicznych u naszych pracowników

  • ul. Dekoracje 123, Małogoszcz 20-002
  • +1 (0) 450 0455 015
  • piekneelementy@sztukaterii.com

Copryright All rights reserved 2020