Elementy dekoracyjne dla twojego domu

Sztukateria dekoracyjna

Listwy sufitowe

Listwy dekoracyjne styropianowe sufitowe Styropianowe wykończenia sufitowe odnajdują coraz większą rzeszę fanów. Są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które w oryginalny sposób chcą odmienić desing wnętrza. Ręcznie wytwarzane, naturalne - mogą być pomalowane na każdy kolor, pokryte sztucznym tworzywem imitującym drewno. Styropianowe list

Listwy styropianowe

Nowoczesne wnętrza ze sztukaterią Listwy styropianowe są od wielu doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto kocha ład i porządek w swoim mieszkaniu. Ich zastosowanie może wiązać się z kilkoma jednak warunkami, jakie należy spełnić przed oraz w czasie ich montażu. Listwy styropianowe można zamontować w pomieszczeniach, które są wysokie i przestrzenn

Pomysł na garderobę

Pomysł na garderobę Garderoby stają się nieodłącznym pomieszczeniem każdej nieruchomości. Dzięki nim możemy zrezygnować z kupowania szaf do naszych sypialni, wiatrołapów czy wielu innych pomieszczeń. Warto w takim wnętrzu zastosować listwy ozdobne przysufitowe, które idealnie nadadzą się pomiędzy ścianą a sufitem, ale także wiele osób decyduje się

Pomysł na drzwi i okna

Pomysł na drzwi i okna Kolejnym przykładem wykorzystania listwy styropianowej na ścianę jest jej instalacja wokół elementów, jakim są okna i drzwi. Tak niebanalne połączenie idealnie się wpasuje w listwy, które zamontujecie pomiędzy ścianą a sufitem. Wasze okna i drzwi wcale nie muszą być nudne. Jeżeli są koloru białego, warto listwy styropianowe

Pomysł na pokój dziecięcy

Pomysł na pokój dziecięcy Jak zapewne się domyślacie, pokoje dziecięce w dzisiejszych czasach odgrywają bardzo ważną rolę. Dzięki ogromnemu postępowi technologicznemu można zagwarantować dziecku pokój marzeń. Listwy ozdobne styropianowe pełnią świetne rozwiązanie ze względu na dużą funkcjonalność. Jeżeli zamontujesz je w pokoju dziecięcym, możesz

Nasza sztukateria

Listwy dekoracyjne styropianowe

Listwy dekoracyjne styropianowe w połączeniu z aranżacją całego wnętrza mogą stać się rzeczą, od której ciężko oderwać wzrok. Oprócz funkcji dekoracyjnej posiadają również wiele, praktyki.

Listwy dekoracyjne styropianowe

Bonie

Boniowanie jest ozdobnym wykończeniem ścian obiektu, które polega na podzieleniu części powierzchni na mniejsze obszary. Taka forma dodawania estetyki znana była już w starożytnym Rzymie.

Bonie

Kominek w salonie

Decydując się na zmianę aranżacji salonu, w którym znajduje się kominek, warto zdecydować się także na ozdobę również niego. Listwy dekoracyjne przysufitowe mogą świetnie go udekorować i sprawić, że stanie się nowoczesny.

Kominek w salonie

Gzymsy

Wraz z rozwojem budownictwa wzrasta również artystyczna potrzeba tworzenia nietuzinkowego, oryginalnego wyglądu budynków i pomieszczeń. Coraz częściej stawia się na wizualny efekt. Starodawna, szara, nudna i jednakowa architektura odeszła do lamusa. Gzymsy ponownie podbijają architekturę!

Gzymsy

Listwy dekoracyjne

To niezwykle uniwersalny element do dekoracji naszych pomieszczeń. Możemy tworzyć z nich dowolne modele, kształty oraz wzory i stosować je w każdym miejscu na naszych elewacjach. Posiadają także funkcję ochronną - zabezpieczają ściany przed pękaniem, a także maskującą - możemy ukryć pod nimi kable ciągnące się wzdłuż sufitu, a także niedoskonałości powstałe z biegiem lat.

Bonie służą do ozdoby fasady zewnętrznej nieruchomości. Swoje miejsce znajdują na krawędziach budynku, chroniąc ściany przed eksploatacją, na którą wpływają zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki boniom możemy w kreatywny sposób ozdobić zewnętrzne elewacje naszych posiadłości.

Opinie klientów

sztukateria

Małgorzata W.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu listew. Wnętrze wygląda na odświeżone, a same elementy sztukaterii dodały niezwykłej elegancji. Łatwy montaż zajął niewiele czasu, a cena jest naprawdę zaskakująco niska. Polecam!

Lekarka

listwy ozdobne

Wioletta K.

Zamówiłam listwy ozdobne na stronie internetowej, darmowa dostawa przyjechała bardzo szybko z moimi produktami. Bardzo łatwy montaż udał mi się w ciągu kilku chwil, a po zamalowaniu listew doskonale komponują się z moim wnętrzem. Same gzymsy są bardzo ładne, wykonane z wielką starannością. Moje wnętrze nabrało uroku i optycznie jest większe. Z całego serca polecam.

Dziennikarka

Kontakt

Zapraszamy do zakupu listew na naszej stronie internetowej bądź zmówień telefonicznych u naszych pracowników

  • ul. Dekoracje 123, Małogoszcz 20-002
  • +1 (0) 450 0455 015
  • piekneelementy@sztukaterii.com

Copryright All rights reserved 2020