Elementy dekoracyjne dla twojego domu

Sztukateria dekoracyjna

Sztukateria sufitowa

Remont mieszkania to wielkie przedsięwzięcie. Jeszcze większe jest ciekawe dobranie ozdób, tak by zaaranżować dom w pięknym stylu. Teraz problem z brakiem pomysłu na wykończenie wnętrz jest już nieaktualny, ponieważ masz możliwość wykorzystania sztukaterii sufitowej u siebie!

To najprostszy sposób na dodanie świeżości i klasy do Twojego domu. Możesz wybierać w różnych rodzajach sztukaterii, tak by efekt był jak najbardziej efektowny!

Sztukateria sufitowa

Co znajdziesz w sztukaterii sufitowej

Sztukateria sufitowa to obszerny temat. Znajdziesz w niej wiele rodzajów listew i innych elementów sztukaterii, aby idealnie wybrać coś dla własnego gniazdka.

Sztukateria sufitowa to:

  • Listwy sufitowe;
  • Listwy przysufitowe;
  • Gzymys;
  • Listwy karniszowe;
  • Listwy LED;

Wybór jest ogromny, zaczynając od zwykłych listew, które pełnią funkcję dekoracyjną, a kończąc na maskownicach, dzięki którym zakryjesz karnisz i niedoskonałości na ścianie.

Jaką sztukaterię sufitową wybrać?

Aby ułatwić sobie pracę i cieszyć się pięknym wystrojem przez długi czas, wybierz sztukaterię styropianową! Ten wybór pozwoli na łatwy i szybki montaż. Nie jest to wymagający materiał i z pewnością każdy sobie z nim poradzi!

Ogromnym plusem takiej sztukaterii sufitowej jest to, że sprawdzi się ona świetnie w każdym pomieszczeniu, nawet w łazience! Sztukateria styropianowa świetnie absorbuje wilgoć, dzięki czemu nie trzeba martwić się tym, że po dłuższym czasie pojawi się w jej miejscu pleśń.

Sztukateria sufitowa

 

Popularne tagi:
#sztukateria sufitowa

Nasza sztukateria

Listwy dekoracyjne styropianowe

Listwy dekoracyjne styropianowe w połączeniu z aranżacją całego wnętrza mogą stać się rzeczą, od której ciężko oderwać wzrok. Oprócz funkcji dekoracyjnej posiadają również wiele, praktyki.

Listwy dekoracyjne styropianowe

Bonie

Boniowanie jest ozdobnym wykończeniem ścian obiektu, które polega na podzieleniu części powierzchni na mniejsze obszary. Taka forma dodawania estetyki znana była już w starożytnym Rzymie.

Bonie

Kominek w salonie

Decydując się na zmianę aranżacji salonu, w którym znajduje się kominek, warto zdecydować się także na ozdobę również niego. Listwy dekoracyjne przysufitowe mogą świetnie go udekorować i sprawić, że stanie się nowoczesny.

Kominek w salonie

Gzymsy

Wraz z rozwojem budownictwa wzrasta również artystyczna potrzeba tworzenia nietuzinkowego, oryginalnego wyglądu budynków i pomieszczeń. Coraz częściej stawia się na wizualny efekt. Starodawna, szara, nudna i jednakowa architektura odeszła do lamusa. Gzymsy ponownie podbijają architekturę!

Gzymsy

Listwy dekoracyjne

To niezwykle uniwersalny element do dekoracji naszych pomieszczeń. Możemy tworzyć z nich dowolne modele, kształty oraz wzory i stosować je w każdym miejscu na naszych elewacjach. Posiadają także funkcję ochronną - zabezpieczają ściany przed pękaniem, a także maskującą - możemy ukryć pod nimi kable ciągnące się wzdłuż sufitu, a także niedoskonałości powstałe z biegiem lat.

Bonie służą do ozdoby fasady zewnętrznej nieruchomości. Swoje miejsce znajdują na krawędziach budynku, chroniąc ściany przed eksploatacją, na którą wpływają zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki boniom możemy w kreatywny sposób ozdobić zewnętrzne elewacje naszych posiadłości.

Opinie klientów

sztukateria

Małgorzata W.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu listew. Wnętrze wygląda na odświeżone, a same elementy sztukaterii dodały niezwykłej elegancji. Łatwy montaż zajął niewiele czasu, a cena jest naprawdę zaskakująco niska. Polecam!

Lekarka

listwy ozdobne

Wioletta K.

Zamówiłam listwy ozdobne na stronie internetowej, darmowa dostawa przyjechała bardzo szybko z moimi produktami. Bardzo łatwy montaż udał mi się w ciągu kilku chwil, a po zamalowaniu listew doskonale komponują się z moim wnętrzem. Same gzymsy są bardzo ładne, wykonane z wielką starannością. Moje wnętrze nabrało uroku i optycznie jest większe. Z całego serca polecam.

Dziennikarka

Kontakt

Zapraszamy do zakupu listew na naszej stronie internetowej bądź zmówień telefonicznych u naszych pracowników

  • ul. Dekoracje 123, Małogoszcz 20-002
  • +1 (0) 450 0455 015
  • piekneelementy@sztukaterii.com

Copryright All rights reserved 2020