Elementy dekoracyjne dla twojego domu

Sztukateria dekoracyjna

Pomysł na pokój dziecięcy

Jak zapewne się domyślacie, pokoje dziecięce w dzisiejszych czasach odgrywają bardzo ważną rolę. Dzięki ogromnemu postępowi technologicznemu można zagwarantować dziecku pokój marzeń. Listwy ozdobne styropianowe pełnią świetne rozwiązanie ze względu na dużą funkcjonalność. Jeżeli zamontujesz je w pokoju dziecięcym, możesz być pewny, że uchronią ściany przed uszkodzeniami. Ponadto przepięknie ozdobią pomieszczenie. Listwy ozdobne styropianowe są najczęściej wybierane ze wszystkich

Pokój dziecięcy

dekorów ze względu na fakt, że można ukryć w nich wystające kable, które są dla wielu męczące.

Listwy ozdobne styropianowe są świetne również dzięki temu, że można w nich przymocować taśmę LED, która świeci na kilka kolorów. Takie listwy mogą stać się dodatkowym źródłem światła, ale także tym głównym. Gwarantujemy, że ich instalacja przebiega szybko i bez problemowo. Poradzi sobie z nią każdy.

Ważne rzeczy w pokoju dziecięcym

Niezależnie od tego ile wasze dziecko ma lat, w pokoju dziecięcym powinno znaleźć się biurko, łóżko, a także szafa. Choć wielu pewnie uzna, że noworodkom nie są potrzebne, to trzeba liczyć się z tym, że ich zakup będzie każdego dnia odkładany na inny dzień i w końcu dziecko nie doczeka się doskonałego pokoiku.

Należy również pamiętać o kwestii dekoracyjnej. Nie tylko listwy ozdobne styropianowe spełnią swoją rolę, ale także huśtawka dziecięca. Sprawi radość nie jednemu dziecku i przyniesie wiele korzyści. Na przykład w deszczowe dni, pozostaniecie w domu z pełnym worem pomysłów.

Nasza sztukateria

Listwy dekoracyjne styropianowe

Listwy dekoracyjne styropianowe w połączeniu z aranżacją całego wnętrza mogą stać się rzeczą, od której ciężko oderwać wzrok. Oprócz funkcji dekoracyjnej posiadają również wiele, praktyki.

Listwy dekoracyjne styropianowe

Bonie

Boniowanie jest ozdobnym wykończeniem ścian obiektu, które polega na podzieleniu części powierzchni na mniejsze obszary. Taka forma dodawania estetyki znana była już w starożytnym Rzymie.

Bonie

Kominek w salonie

Decydując się na zmianę aranżacji salonu, w którym znajduje się kominek, warto zdecydować się także na ozdobę również niego. Listwy dekoracyjne przysufitowe mogą świetnie go udekorować i sprawić, że stanie się nowoczesny.

Kominek w salonie

Gzymsy

Wraz z rozwojem budownictwa wzrasta również artystyczna potrzeba tworzenia nietuzinkowego, oryginalnego wyglądu budynków i pomieszczeń. Coraz częściej stawia się na wizualny efekt. Starodawna, szara, nudna i jednakowa architektura odeszła do lamusa. Gzymsy ponownie podbijają architekturę!

Gzymsy

Listwy dekoracyjne

To niezwykle uniwersalny element do dekoracji naszych pomieszczeń. Możemy tworzyć z nich dowolne modele, kształty oraz wzory i stosować je w każdym miejscu na naszych elewacjach. Posiadają także funkcję ochronną - zabezpieczają ściany przed pękaniem, a także maskującą - możemy ukryć pod nimi kable ciągnące się wzdłuż sufitu, a także niedoskonałości powstałe z biegiem lat.

Bonie służą do ozdoby fasady zewnętrznej nieruchomości. Swoje miejsce znajdują na krawędziach budynku, chroniąc ściany przed eksploatacją, na którą wpływają zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki boniom możemy w kreatywny sposób ozdobić zewnętrzne elewacje naszych posiadłości.

Opinie klientów

sztukateria

Małgorzata W.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu listew. Wnętrze wygląda na odświeżone, a same elementy sztukaterii dodały niezwykłej elegancji. Łatwy montaż zajął niewiele czasu, a cena jest naprawdę zaskakująco niska. Polecam!

Lekarka

listwy ozdobne

Wioletta K.

Zamówiłam listwy ozdobne na stronie internetowej, darmowa dostawa przyjechała bardzo szybko z moimi produktami. Bardzo łatwy montaż udał mi się w ciągu kilku chwil, a po zamalowaniu listew doskonale komponują się z moim wnętrzem. Same gzymsy są bardzo ładne, wykonane z wielką starannością. Moje wnętrze nabrało uroku i optycznie jest większe. Z całego serca polecam.

Dziennikarka

Kontakt

Zapraszamy do zakupu listew na naszej stronie internetowej bądź zmówień telefonicznych u naszych pracowników

  • ul. Dekoracje 123, Małogoszcz 20-002
  • +1 (0) 450 0455 015
  • piekneelementy@sztukaterii.com

Copryright All rights reserved 2020