Elementy dekoracyjne dla twojego domu

Sztukateria dekoracyjna

Kominek w salonie

Jeżeli pragniesz odmienić salon w swoim domu jednak bez zbędnego remontu, który dla wielu jest uciążliwy warto zdecydować się na listwy dekoracyjne przysufitowe, z których pomocą Twoje wnętrze nabierze nowoczesnego wyglądu. Użycie tak subtelnych dekorów sprawi, że pomieszczenie nie tylko będzie posiadało świetną dekorację, ale także wiele praktycznych funkcji.

Kominek w sztukaterii

Listwy dekoracyjne przysufitowe dzięki temu, że posiadają kilka rozmiarów, świetnie sprawdzą się w dużych pomieszczeniach. Stosując je, macie pewność, że wasze pomieszczenia staną się unikatowe i eleganckie. 

Listwy dekoracyjne przysufitowe wpasują się w charakterystykę każdego wnętrza i świetnie będą współgrać z pozostałymi elementami  mieszkaniu. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat dekoracji salonu, zobacz nasze proponowane pomysły.

Kominek w salonie

Decydując się na zmianę aranżacji salonu, w którym znajduje się kominek, warto zdecydować się także na ozdobę również niego. Listwy dekoracyjne przysufitowe mogą świetnie go udekorować i sprawić, że stanie się nowoczesny. Oprócz listew świetnie się sprawdzą również gzymsy czy rozety. Jeżeli zdecydujesz się na jego dekoracje, możesz być pewny, że będzie to najlepsze rozwiązanie dla Twojego mieszkania!

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

  • Atrakcyjne ceny;
  • różnorodne wzornictwo;
  • szybki montaż;
  • możliwość przemalowania dekorów na dowolny kolor;
  • wyjątkowa jakość produktów;

Nasza sztukateria

Listwy dekoracyjne styropianowe

Listwy dekoracyjne styropianowe w połączeniu z aranżacją całego wnętrza mogą stać się rzeczą, od której ciężko oderwać wzrok. Oprócz funkcji dekoracyjnej posiadają również wiele, praktyki.

Listwy dekoracyjne styropianowe

Bonie

Boniowanie jest ozdobnym wykończeniem ścian obiektu, które polega na podzieleniu części powierzchni na mniejsze obszary. Taka forma dodawania estetyki znana była już w starożytnym Rzymie.

Bonie

Kominek w salonie

Decydując się na zmianę aranżacji salonu, w którym znajduje się kominek, warto zdecydować się także na ozdobę również niego. Listwy dekoracyjne przysufitowe mogą świetnie go udekorować i sprawić, że stanie się nowoczesny.

Kominek w salonie

Gzymsy

Wraz z rozwojem budownictwa wzrasta również artystyczna potrzeba tworzenia nietuzinkowego, oryginalnego wyglądu budynków i pomieszczeń. Coraz częściej stawia się na wizualny efekt. Starodawna, szara, nudna i jednakowa architektura odeszła do lamusa. Gzymsy ponownie podbijają architekturę!

Gzymsy

Listwy dekoracyjne

To niezwykle uniwersalny element do dekoracji naszych pomieszczeń. Możemy tworzyć z nich dowolne modele, kształty oraz wzory i stosować je w każdym miejscu na naszych elewacjach. Posiadają także funkcję ochronną - zabezpieczają ściany przed pękaniem, a także maskującą - możemy ukryć pod nimi kable ciągnące się wzdłuż sufitu, a także niedoskonałości powstałe z biegiem lat.

Bonie służą do ozdoby fasady zewnętrznej nieruchomości. Swoje miejsce znajdują na krawędziach budynku, chroniąc ściany przed eksploatacją, na którą wpływają zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki boniom możemy w kreatywny sposób ozdobić zewnętrzne elewacje naszych posiadłości.

Opinie klientów

sztukateria

Małgorzata W.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu listew. Wnętrze wygląda na odświeżone, a same elementy sztukaterii dodały niezwykłej elegancji. Łatwy montaż zajął niewiele czasu, a cena jest naprawdę zaskakująco niska. Polecam!

Lekarka

listwy ozdobne

Wioletta K.

Zamówiłam listwy ozdobne na stronie internetowej, darmowa dostawa przyjechała bardzo szybko z moimi produktami. Bardzo łatwy montaż udał mi się w ciągu kilku chwil, a po zamalowaniu listew doskonale komponują się z moim wnętrzem. Same gzymsy są bardzo ładne, wykonane z wielką starannością. Moje wnętrze nabrało uroku i optycznie jest większe. Z całego serca polecam.

Dziennikarka

Kontakt

Zapraszamy do zakupu listew na naszej stronie internetowej bądź zmówień telefonicznych u naszych pracowników

  • ul. Dekoracje 123, Małogoszcz 20-002
  • +1 (0) 450 0455 015
  • piekneelementy@sztukaterii.com

Copryright All rights reserved 2020