Elementy dekoracyjne dla twojego domu

Sztukateria dekoracyjna

B jak bonie styropianowe

Bonie styropianowe - nasza alternatywna dla tradycyjnego modelu budownictwa. Umiejscowione są zazwyczaj na krawędziach (bonie narożne) budynków. Boniowanie jest ozdobnym wykończeniem ścian obiektu, które polega na podzieleniu części powierzchni na mniejsze obszary. Taka forma dodawania estetyki znana była już w starożytnym Rzymie. Patrząc na dom ozdobiony sztukaterią z wykorzystaniem boni, przychodzi na myśl tylko jedno: to miejsce ma klasę. Producenci sztukateryjni wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i ukazują coraz to nowsze, ciekawsze rozwiązania - wzory, kolory, motywy. Gama różnego rodzaju elementów ozdobnych nie ma końca, dlatego dla każdego, kto pragnie w ten pomysłowy sposób upiększyć obiekt, znajdzie się oryginalny motyw, odpowiadający upodobaniom. Na przykład bonie okienne wyglądają bardzo elegancko i nadadzą każdemu domu niepowtarzalny styl. W połączeniu z innymi elementami sztukaterii mogą stworzyć wyjątkową kompozycję, na której aż chce się zawiesić oko.

Bonie styropianowe

Zalety boni

Cena boni styropianowych nikomu nie powinna być straszna. Wykonuje się je za pomocą metody ekstradowanej, co sprawia, że są one wysokiej jakości, a także twarde i gładkie (nie widać typowych kuleczek). Dlatego bonie styropianowe są świetną alternatywą dla tych, które wykonane są z:

  • gipsu,
  • poliuretanu,
  • polimeru (duopolimeru),

Okażą się one droższe w przeliczeniu metrowym od styropianowych. Ich montaż również jest zdecydowanie prostszy, gdyż materiał ten jest znacznie lżejszy od pozostałych. Wyglądem nie odstaje w żaden sposób od tych wykonanych z innego materiału.

 

Nasza sztukateria

Listwy dekoracyjne styropianowe

Listwy dekoracyjne styropianowe w połączeniu z aranżacją całego wnętrza mogą stać się rzeczą, od której ciężko oderwać wzrok. Oprócz funkcji dekoracyjnej posiadają również wiele, praktyki.

Listwy dekoracyjne styropianowe

Bonie

Boniowanie jest ozdobnym wykończeniem ścian obiektu, które polega na podzieleniu części powierzchni na mniejsze obszary. Taka forma dodawania estetyki znana była już w starożytnym Rzymie.

Bonie

Kominek w salonie

Decydując się na zmianę aranżacji salonu, w którym znajduje się kominek, warto zdecydować się także na ozdobę również niego. Listwy dekoracyjne przysufitowe mogą świetnie go udekorować i sprawić, że stanie się nowoczesny.

Kominek w salonie

Gzymsy

Wraz z rozwojem budownictwa wzrasta również artystyczna potrzeba tworzenia nietuzinkowego, oryginalnego wyglądu budynków i pomieszczeń. Coraz częściej stawia się na wizualny efekt. Starodawna, szara, nudna i jednakowa architektura odeszła do lamusa. Gzymsy ponownie podbijają architekturę!

Gzymsy

Listwy dekoracyjne

To niezwykle uniwersalny element do dekoracji naszych pomieszczeń. Możemy tworzyć z nich dowolne modele, kształty oraz wzory i stosować je w każdym miejscu na naszych elewacjach. Posiadają także funkcję ochronną - zabezpieczają ściany przed pękaniem, a także maskującą - możemy ukryć pod nimi kable ciągnące się wzdłuż sufitu, a także niedoskonałości powstałe z biegiem lat.

Bonie służą do ozdoby fasady zewnętrznej nieruchomości. Swoje miejsce znajdują na krawędziach budynku, chroniąc ściany przed eksploatacją, na którą wpływają zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki boniom możemy w kreatywny sposób ozdobić zewnętrzne elewacje naszych posiadłości.

Opinie klientów

sztukateria

Małgorzata W.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu listew. Wnętrze wygląda na odświeżone, a same elementy sztukaterii dodały niezwykłej elegancji. Łatwy montaż zajął niewiele czasu, a cena jest naprawdę zaskakująco niska. Polecam!

Lekarka

listwy ozdobne

Wioletta K.

Zamówiłam listwy ozdobne na stronie internetowej, darmowa dostawa przyjechała bardzo szybko z moimi produktami. Bardzo łatwy montaż udał mi się w ciągu kilku chwil, a po zamalowaniu listew doskonale komponują się z moim wnętrzem. Same gzymsy są bardzo ładne, wykonane z wielką starannością. Moje wnętrze nabrało uroku i optycznie jest większe. Z całego serca polecam.

Dziennikarka

Kontakt

Zapraszamy do zakupu listew na naszej stronie internetowej bądź zmówień telefonicznych u naszych pracowników

  • ul. Dekoracje 123, Małogoszcz 20-002
  • +1 (0) 450 0455 015
  • piekneelementy@sztukaterii.com

Copryright All rights reserved 2020